crosssearch

Villaggio Ortano Mare

Itálie, Střední Itálie - Toskánsko

Kompletně a moderně zařízený prázdninový komplex situovaný v jedné z nejkrásnějších zátok ostrova Elba, 4 km od turistického městečka Rio Marina a 10 km od Porto Azzurro, přímo u písčité pláže (hotelová i volně přístupná, písek, oblázky, útesy), komplex obklopen bujnou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

bilo 2 / 3 / 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím pohovkou pro 1 nebo 2 os., ložnice s 2lůžkem, možnost 5. lůžka, koupelna a soc. zařízení, TV, telefon, trezor, předzahrádka nebo balkon se zahradním nábytkem. Všechny moderně vybavené.

Poloha

kompletně a moderně zařízený prázdninový komplex situovaný v jedné z nejkrásnějších zátok ostrova Elba, 4 km od turistického městečka Rio Marina a 10 km od Porto Azzurro, přímo u písčité pláže (hotelová i volně přístupná, písek, oblázky, útesy), komplex obklopen bujnou středomořskou vegetací.

Pláž

přímo u písčité pláže

Vybavení

3 bazény (1 z nich pro děti), recepce, 2 restaurace, 2 bary, 4 tenisové kurty, minifotbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, bocce, dětský koutek, privátní pláž se slunečníky a lehátky/křesílky, s půjčovnou kánoí a šlapadel, potápěčské centrum, minimarket, prádelna, amfiteátr, diskotéka, TV a konferenční sál, možnost výletů, parkoviště (zdarma, uzavřené), od 05.06. do 11.09. celodenní zábavní a sportovní program.

Služby za poplatek

dětská postýlka 5 EUR/den (na vyžádání, úhrada na místě).

Děti

dětský bazén, zábavní a sportovní program.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000