crosssearch

Hezká vesnička s bungalovy v toskánském stylu, obklopená 18 ha pozemkem.

Konečná cena za osobu od: 1 839 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

klidná, ideální výchozí místo pro návštěvu etruských vykopávek v Populonii, zálivu Baretti a nedalekého přírodního parku Montioni, San Silvestro a poloostrova Piombino. Nachází se cca 900 m od volně přístupné pláže a soukromé pláže (lehátková křesla/slunečníky na přání; za poplatek a podle dostupnosti cca 11.5.-21.9.; v červenci a srpnu nutná rezervace předem). Centrum cca 4 km. Autobusová zastávka cca 100 m. Follonica a přístavní město Piombino (trajekty na ostrov Elba) cca 12 km. Přírodní termální koupaliště s vodou cca 36°C cca 12 km.

Vybavení

vesnička cca s 350 řadovými bungalovy. Recepce s centrálním trezorem, restaurace/pizzerie cca s 250 místy a velkou zastřešenou terasou, bar/kavárna, supermarket a bazar s časopisy a tabákem (cca 1.4.-28.9.). Plocha na představení a animační program. Pračky na mince. Bankomat. Wi-fi (za poplatek). 4 plavecké bazény, z toho 2 se skluzavkami a 2 se samostatnými dětskými bazény. Lehátková křesla, slunečníky a bar u bazénu (cca 18.5.-5.10., v závislosti na počasí).

Ubytování

kuchyňský kout (plynový sporák, chladnička), jídelní kout, sat. TV, telefon, sprcha, WC. Zařízený, zastřešený prostor před bungalovem.

Dvoupokojové řadové bungalovy (F4G): pro 4 osoby (cca 32 m2): obývací ložnice se 2 místy na spaní (1 z toho je výsuvné lůžko). 1 dvoulůžkový pokoj.

Dvoupokojové bungalovy (F5H): pro 5 osob (cca 33 m2): obývací ložnice s 1 samostatným lůžkem, 2 místa na spaní na otevřené galerii. 1 dvoulůžkový pokoj. Nevhodné pro malé děti.

Stravování

bez stravy. Lze rezervovat polopenzi (viz Rezervujte také).

Sport/aktivity

plážový volejbal, 2 hřiště na mini kopanou. Za poplatek: 1 tenisový kurt (s umělým osvětlením), půjčovna jízdních kol, možnost jízdy na koni cca 5 km.

Zábava

animační program pro dospělé a děti (v italštině) cca 8.6.-7.9.

Děti

dětské hřiště. Animační program od 4 let (v italštině) cca 8.6.-7.9. Dětská postýlka: do 2 let, v ceně. Ložní prádlo na dětskou postýlku si přiveze host. Nutná rezervace v CK.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1677 termínů

Celkem 1677 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000