crosssearch

Menší areál, obklopený přírodou, na pomezí italských regionů Toskánska a Lazia, jen několik kilometrů od vyhlášených kulturních a historických městeček, od pláže je oddělen pouze piniovým porostem.

Konečná cena za osobu od: 11 510 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Menší areál, obklopený přírodou, na pomezí italských regionů Toskánska a Lazia, jen několik kilometrů od vyhlášených kulturních a historických městeček, od pláže je oddělen pouze piniovým porostem.

Vybavení:

Recepce, restaurace / pizzerie, bar, amfiteátr, dětské hřiště, v hlavní sezoně denní a večerní animační programy, obchod, vyhrazené parkoviště, za poplatek prádelna.

Sport a zábava:

Fotbal, volejbal, basketbal, tenisové kurty, stolní tenis, biliár, nemotorizované vodní sporty na pláži v ceně (šlapadla, kánoe), tematické večery (kabaret, karaoke), speciální ceny na potápění, lekce plachtění, rybaření, výlety do etruských nekropolí (Tarquinia a Vulci), ochutnávky typicky místních produktů a vín.

Pláž:

Písečná pláž je oddělena od villaggia pouze piniovým porostem. Plážový servis a nemotorizované vodní sporty v ceně.

Stravování:

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Pescia Romana

Apartmány:

Apartmán typu bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje se dvěma oddělenými lůžky či rozkládacím dvoulůžkem. Vlastní příslušenství, menší kuchyňský kout, klimatizace a menší terasa.

Tipy pro správnou volbu:

- menší villaggio přírodního charakteru - bohaté sportovní zázemí, plážový servis a vybrané vodní sporty v ceně

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000