crosssearch

Villaggio California Camping Village

Itálie, Střední Itálie - Toskánsko (zobrazit na mapě) mapa

Tento nedávno postavený rozlehlý areál, obklopený zelení piniových hájů a olivovníků, se nachází přímo u písečné pláže, na pomezí italských regionů Toskánsko a Lazio.

Konečná cena za osobu od: 10 060 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento nedávno postavený rozlehlý areál, obklopený zelení piniových hájů a olivovníků, se nachází přímo u písečné pláže, na pomezí italských regionů Toskánsko a Lazio.

Vybavení:

Recepce, restaurace/pizzerie, bar, 2 bazény (1 z toho pro děti se skluzavkou, včetně hydromasážního koutku), obchod, amfiteátr, v hlavní sezoně denní a večerní animační programy, vyhrazené parkoviště, za poplatek prádelna.

Sport a zábava:

Aerobik, lukostřelba, tenisové kurty, basketbal, fotbal, stolní tenis, nemotorizované vodní sporty na pláži v ceně (šlapadla, kanoe, plážový volejbal). Speciální ceny pro jízdy na koních, rybaření, potápění, výlety do etruských nekropolí Tarquinie a Vulci, ochutnávky typických místních produktů a vín.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu. Plážový servis v ceně.

Stravování:

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Marina di Montalto

Apartmány:

Apartmány typu bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje se 2 oddělenými lůžky. Trilo pro 6 osob má navíc další ložnici se 2 oddělenými lůžky. Všechny apartmány mají vlastní příslušenství, menší kuchyňský kout, klimatizaci a terasu.

Tipy pro správnou volbu:

- nedávno postavený areál přímo u moře - bohaté zázemí včetně vodních sportů a plážového servisu v ceně

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000