crosssearch

Tento moderní nedávno postavený areál, složený z několika budov (centrální a 5 dalších) obklopujících bazén, se nachází v samém srdci toskánské riviéry s názvem pobřeží Etrusků (Riviera degli Etruschi), nedaleko piniového háje, jen několik minut pěší chůze od centra menšího...

Konečná cena za osobu od: 7 710 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento moderní nedávno postavený areál, složený z několika budov (centrální a 5 dalších) obklopujících bazén, se nachází v samém srdci toskánské riviéry s názvem pobřeží Etrusků (Riviera degli Etruschi), nedaleko piniového háje, jen několik minut pěší chůze od centra menšího oblíbeného letoviska Marina di Bibbona. Ideální výchozí bod ke strávení dovolené u moře v kombinaci s poznáváním vyhlášených toskánských památek a metropolí.

Vybavení:

Recepce, Wi-Fi, bazén s dětskou částí a hydromasáží a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), 2 restaurace (jedna z toho určená výhradně pro snídaně), bar/kavárna s venkovním posezením, půjčovna jízdních kol (do vyčerpání), dětský koutek, parkoviště.

Sport a zábava:

Bazén i s dětskou částí, výlety do okolí, cykloturistika.

Pláž:

Písečná pláž se nachází cca 250 metrů od hotelu. Pro hotelové hosty sleva na plážový servis.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze (večeře servírovaný výběr z menu o 3 chodech).

Středisko:

Marina di Bibbona

Pokoje:

Rezidence disponuje těmito typy pokojů: Standard, Classic, Junior Suite a Family Suite. Dvoulůžkové pokoje Standard (cca 16-24 m2) jsou umístěné v hlavní budově a vybavené sociálním zařízením, fénem, klimatizací, LCD TV, trezorem, miniledničkou. Dvoulůžkové pokoje Classic (16-24 m2) jsou umístěné v centrální budově či v přízemí ostatních budov v přízemí a mají navíc balkon či menší terasu. Maximální obsazenost 2 osoby. Pokoje Family mají stejné vybavení jako Standard či Classic a mají možnost 2 přistýlek (pohovka rozkládací na palandu, pro děti do 11,99 let) a všechny jsou umístěné v centrální části. Pokoje typu Junior Suite se nacházejí ve 2. patře přilehlých budov a skládají se z ložnice s manželskou postelí s balkonem či menší terasou a obývacího pokoje s rozkládacím jednolůžkovým gaučem (cca 28 m2). Maximální obsazenost 3 dospělé osoby. Pokoje typu Family Suite jsou umístěné v přízemí, 1. či 2. patře jednotlivých budov a jsou velmi prostorné a složené z ložnice s manželskou postelí s balkonem a obývacího pokoje s možností dalších 2 až 4 lůžek formou rozkládacích gaučů a většinou terasou či verandou (cca 54 m2, minimální obsazenost 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti, maximální obsazenost 5 dospělých osob). Sociální zařízení tohoto typu pokoje je vybaveno hydromasážní vanou.

Tipy pro správnou volbu:

* nová rezidence v oblíbeném letovisku * široká nabídka pokojů

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 180 termínů

Celkem 180 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000