crosssearch

Torre Di Cala Piccola

Itálie, Střední Itálie - Toskánsko

Hotel Torre di Cala Piccola se nachází na západním břehu výběžku Toskánska - poloostrova Argentario. Hotel sitován na úchvatném panoramatickém, klidném místě uprostřed krásné přírody s dech beroucím výhledem na okolní moře a pobřeží. Městečko Porto Santo Stefano se nachází od...

Konečná cena za osobu od: 6 212 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Torre Di Cala Piccola

Hotel Torre di Cala Piccola se nachází na západním břehu výběžku Toskánska - poloostrova Argentario. Hotel sitován na úchvatném panoramatickém, klidném místě uprostřed krásné přírody s dech beroucím výhledem na okolní moře a pobřeží. Městečko Porto Santo Stefano se nachází od hotelu 15min jízdy autem a Porto Ercole asi 30min jízdy.

Vybavení hotelu

Hotel Torre di Cala Piccola nabízí svým hostům recepci, wifi připojení na internet v hotelové hale av zahradě, restauraci, bar, terasu s výhledem na moře, zahradu, privátní parkoviště za poplatek. K dispozici je zde také venkovní bazén s úžasným panoramatickým výhledem na moře, wellness centrum, kde si lze objednat masáže a procedury.

Sport a zábava

Na hotelové rezcepci lze objednat pronájem gumových člunů, jachet s kapitánem, výlety na člunech spojené s potápěním, které jsou vyhledávané pro nedaleký korálový útes, nacházející se v hloubce 30m.

Pláž

Skalnatá pláž Cala Piccola se nachází 800m od hotelu a je dostupná pěší chůzí, autem (parkování 3 / den) nebo kyvadlovou dopravou z hotelu zdarma v termínu cca 29.06.-07.09.

Vybavení pokoje

Pokoje hotelu Torre di Cala Piccola jsou velmi pohodlné, vzdušné a zařízené ve středomořském stylu. Všechny pokoje mají koupelnu s toaletou, župan a pantofle, vysoušeč vlasů, Sky TV, telefon, minibar, trezor, připojení na internet (wifi nebo kabelové) a topení / klimatizaci. Pokoje se nacházejí v centrální části hotelového komplexu nebo ve vilkách na okolních terasách hory. Pokoj Standard - cca 17m2, max 2 dospělí + 1 infant; v centrální části s vnitřní orientací. Pokoj Standard s bočním výhledem na moře - cca 18m2, max 2 dospělí + 1 infant; balkon na vyžádání Pokoj Deluxe s balkonem a výhledem na moře - asi 20m2, max 3 dospělí + 1 infant, balkon s posezením, ve vilkách s krásným výhledem. Junior Suita - cca 25m2, max 3 dospělí + 1 infant, balkon s posezením, otevřený výhled. Suita s terasou a výhledem na moře - cca 30m2, max 2 dospělí + 1 infant, moderně zařízená, prostorná terasa s přímým výhledem na moře, mozaiková koupelna se sprchou i vanou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 692 termínů

Celkem 692 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000