crosssearch

Tombolo Talasso Resort

Itálie, Střední Itálie - Toskánsko

Tombolo Talasso Resort se nachází přímo na nedotčeném toskánském pobřeží a můžete si zde užívat klidné přírody a relaxačních wellness procedur.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tombolo Talasso Resort se nachází přímo na nedotčeném toskánském pobřeží a můžete si zde užívat klidné přírody a relaxačních wellness procedur.

Vybavení hotelu:

Hotel Tombolo Talasso nabízí svým hostům velké lázeňské a thalassoterapeutické centrum, vlastní, dobře vybavenou pláž dlouhou 200 metrů s označením Modrá vlajka, která se nachází jen pár kroků od hotelu. Můžete se zde procházet borovicovým a olivovým hájem, relaxovat u krásných venkovních bazénů, z nichž jeden je určen pro děti a druhý pro dospělé. Restaurace Corallo rezortu Tombolo Talasso nabízí regionální jídla připravená z produktů z okolních statků. Hotel má také přímořskou terasu s krásným výhledem, kde si můžete dát oběd formou bufetu a různé nápoje. Hotelová vinárna nabízí téměř 300 různých vín, která si můžete vychutnávat s místními sýry a uzeninami.

Pro děti:

Děti mají kromě vlastního bazénu na hraní také hernu s různými hrami, mohou zde sledovat filmy a kreslené seriály a zahrát si na Playstation. V lázních se provádí také léčebné kúry pro děti.

Sport a zábava:

Pokud sestoupíte do jeskyně náležící tomuto krásnému hotelu, dostanete se do rozsáhlého wellness centra letoviska Tombolo Talasso. Relaxujte v thalassoterapeutických bazénech, nebo využijte saunu, vířivku, tureckou lázeň a kosmetické či masážní procedury. Najdete tu i posilovací stroje.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000