crosssearch

Privátní ubytování Toskánsko

Itálie, Střední Itálie - Toskánsko

Ubytování za mimořádně výhodnou cenu s ohledem na standard dané lokality - doporučujeme včasnou rezervaci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

bilo 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení;

trilo 5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 osobu, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení;

trilo 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice se 2 lůžky, koupelna a soc. zařízení. Apartmány v patře mají zpravidla balkony, apartmány v přízemí zpravidla terasu, příp. předzahrádku. Uvedená typologie je nejčastěji se vyskytujícím, může dojít k drobným odchylkám ve skladbě lůžek s ohledem na velké množství apartmánů (manželská postel, samostatná lůžka, palandy).

Poloha apartmánů

apartmány v různých vilách nebo samostatně stojících řadových domech v letoviscích Marina di Massa a Marina di Bibbona ve vzdálenosti 300-900 m od pláže (zpravidla však vzdálenost nepřesahuje 400-500 m). Pláže jsou v obou lokalitách převážně písčité s pozvolným přístupem, klienti zde však najdou i kamenité pláže s příkřejším přístupem do vody.

Pláž

cca 300-900 m

Vybavení apartmánů

všechny apartmány jsou vkusně a účelně vybaveny, možnost parkování u ubytování.

Služby za poplatek

povlečení 10 EUR/os., pobyt s malými domácími mazlíčky 30 EUR/týden (po zpětném potvrzení CK), dětská postýlka 25 EUR/týden.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000