crosssearch

Parad Tuscany EcoResort se nachází v toskánském regionu Marina di Castagneto Carducci, 48 km od Livorna a Volterra leží 37 km odtud. Parad Tuscany Ecoresort je vzdálený 6 km od San Vincenza, 30 km od městečka Massa Marittima.

Konečná cena za osobu od: 3 269 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Parad Tuscany EcoResort se nachází v toskánském regionu Marina di Castagneto Carducci, 48 km od Livorna a Volterra leží 37 km odtud. Parad Tuscany Ecoresort je vzdálený 6 km od San Vincenza, 30 km od městečka Massa Marittima.

Vybavení hotelu:

Parad Tuscany EcoResort nabízí svým hostům sezónní venkovní bazén, vířivku, vlastní pláž, dětské hřiště a restauraci. Na místě si hosté mohou objednat také speciální dietní menu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Sport a zábava:

Parad Tuscany EcoResort nabídzí vybavení pro vodní sporty a půjčovnu jízdních kol. Na místě si můžete zahrát stolní tenis a oblast je oblíbená pro jízdu na koni a windsurfing. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, včetně jízdy na kole nebo kánoi.

Stravování:

Snídaně formou bufetu.

Vybavení pokoje:

bungalovy Montecristo (F1F/F2F/F3F): cca 20 m2, jednopokojové apartmány až pro 3 osoby (2 dosp. + 1 dítě do 15 let). Obývací ložnice s dvoulůžkem a jednolůžko. Fén, trezor, chladnička, kuchyňský koutek, jídelní kout, sat. TV, plnynový/elektrický vařič, WC, sprcha, terasa. Bungalovy Capraia (F1J/F2J/F3J/F4J): cca 27 m2, dvoupokojové bungalovy pro až 4 osoby s možností 1 přistýlky. Dvoulůžková rozkládací pohovka, 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (5. osoba pouze do 16 let), jinak jako F2F. Bungalovy Pianosa (F1G/F2G/F3G/F4G): cca 22 m2, třípokojové bungalovy pro až 4 osoby. Obývací pokoj s kuchyňským koutkem, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se dvěma samostatnými postelemi a palandou. Jinak stejné vybavení jako F2F. Bungalovy Elba (F1H/F2H/F3H/F4H/F5H/F6H): cca 42 m2, 4 pokojové bungalovy pro až 6 osob. 1x třípokojový bungalov (Trilocale) s obývacím pokojem s kuchyňským koutkem, 1 dvoulůžkový pokoj + 1 pokoj se dvěma lůžky s palandou, také 1 samostatný jednopokojový bungalov (Monolocale) s propojovami dveřmi, 1x obývací pokoj s kuchyňským koutkem + dvoulůžko. Jinak stejné vybavení jako F2F. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. do 15 let). Cca 20 m2, fén, trezor, chladnička, sat. TV, klimatizace, WC, sprcha, terasa. Rodinné pokoje (A4B): cca 22 m2, 2 pokoje - 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se dvěma samostatnými lůžky a palandou, jinak jako A2A.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 360 termínů

Celkem 360 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000