crosssearch

Kompletně renovovaný kemp a prázdninová vesnička, vhodná pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro rodiny

dětské hřiště, aquapark v blízkém okolísupermarket v areálu miniklub (4-12 let) animační program (cca 1.6.-15.9.)ostatný dětský bazéndětská postýlka: možné dovést si vlastní

Poloha

ve velkém piniovém háji na ploše cca 80 tis. m2. Písečná pláž cca 800 m. Centrum s restauracemi, bary, obchody a nákupními možnostmi cca 800 m. Aquapark cca 1,5 km.

Vybavení

komplex zahrnuje cca 120 bungalovů/mobilních domů (obklopené udržovaným trávníkem a zelení). Recepce (německy mluvící) s centrálním trezorem, restaurace a pizzerie se zastřešenou terasou, bar s terasou a koutkem se sat. TV, kiosek/supermarket, obchod se suvenýry, telefonní budky, bankomat, kadeřnictví, kosmetické studio, zdravotnická stanice, společný gril, pračky na mince, wi-fi (za poplatek). Plavecký bazén se samostatným dětským bazénem (cca 10.5.-30.9). Na přání lehátka (cca 1 € kus/den).

Ubytování

všechny bungalovy (mobilní domy) jsou nově zařízeny. Kuchyňský kout (plyn. sporák, chladnička), jídelní kout, sprcha, WC, klimatizace, trezor, topení, zastřešená zařízená veranda.

Třípokojové bungalovy (F5G/mobilní domy): typ Gorgona pro 1-5 osob (cca 22 m2): obývací ložnice s pohovkou na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky.

Třípokojové bungalovy (F6G/mobilní domy): typ Sorbizzi, pro max. 6 osob, cca 23 m2. Obývací ložnice s pohovkou na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj a 1 třílůžkový pokoj.

Třípokojové bungalovy (F6H/mobilní domy): typ Arno pro 1-6 osob (cca 24 m2): obývací ložnice s pohovkou na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 3 místy na spaní, navíc 1 koupelna se sprchou, WC.

Stravování

bez stravy.

Služby v ceně

1 láhev vína a 1 láhev vody na bungalov (mobilní dům) při příjezdu.

Sport/aktivity

beach volleyball, boccia. Za poplatek: stolní tenis, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, půjčovna kol (podle dostupnosti), jízda na koni a střelnice cca 300 m.

Zábava

animační program pro dospělé a děti v italštině a angličtině.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000