crosssearch

Apartmány se nacházejí v rezidencích v centru městečka MARINA DI GROSSETO, kde je řada restaurací, pizzerií a kaváren a 500 m od písčité pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány se nacházejí v rezidencích v centru městečka MARINA DI GROSSETO, kde je řada restaurací, pizzerií a kaváren a 500 m od písčité pláže.

Ubytování

v apartmánech, které jsou moderně vybavené, typ SUPERIOR je vybaven pračkou a pro každý apartmán je vyhrazeno 1 parkovací místo.

Apartmány typu:
MONO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, 2x samostatné lůžko, nebo patrové lůžko oddělené příčkou, koupelna se sprchou / WC.
BILO pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou / WC.
TRILO pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, nebo patrové lůžko, koupelna se sprchou / WC.
BILO a TRILO SUPERIOR jsou stejně vybavené jako bilo a trilo, ve vybavení mají navíc pračku a v ceně je zahrnuto vyhrazené parkovací místo.

Pláž

pláž se nachází ve vzdálenosti do 500 m od apartmánů, jemný bílý písek, veřejná i soukromá pláž, plážový servis za poplatek, na pláži bary, sprchy.

Sport a zábava

plážový volejbal, vodní sporty, dětské hřiště. Možnost výletu na ostrov Elba.

Doprava

vzdálenost z Prahy 1.200 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000