crosssearch

Toto villaggio se nachází přímo u moře v zahradě, která je obklopena stoletým piniovým hájem, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo a pár minut jízdy autem od městečka Albinia s obchody, supermarkety a restauracemi. Je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Toto villaggio se nachází přímo u moře v zahradě, která je obklopena stoletým piniovým hájem, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo a pár minut jízdy autem od městečka Albinia s obchody, supermarkety a restauracemi. Je dobrou základnou také k návštěvě všech věhlasných toskánských metropolí.

Vybavení:

Recepce, Wi-Fi, bazén s hydromasáží a sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), bar, restaurace, minimarket, miniklub, animační programy (posledně 2 zmiňované v provozu v hlavní sezoně), menší posilovna, parkoviště, prostor na grilování, dětské hřiště, syntetické mini fotbalové hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, za poplatek: prádelna, půjčovna horských kol/skútrů, škola windsurfingu (cca 10 km), škola potápění (cca 4 km), škola plachtění (cca 10 km).

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, návštěva atraktivních míst a toskánských metropolí v okolí.

Pláž:

Písečná pláž se nachází přímo u villaggia. Plážový servis za poplatek.

Stravování:

Bez stravování. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Albinia

Pokoje:

Apartmány bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma oddělenými lůžky. Všechny moderní apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, klimatizací a terasou.

Tipy pro správnou volbu:

- vhodné pro rodiny s dětmi- v blízkosti toskánských metropolí

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000