crosssearch

Grand Hotel Imperiale

Itálie, Střední Itálie - Toskánsko

5hvězdičkový hotel Grand Hotel Imperiale se nachází v letovisku Forte dei Marmi, oblast Toskánsko, pouhých 300 m od moře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

5hvězdičkový hotel Grand Hotel Imperiale se nachází v letovisku Forte dei Marmi, oblast Toskánsko, pouhých 300 m od moře.

Vybavení hotelu:

Hotel je obklopený borovými lesy a nabízí luxusní služby, uvolněnou atmosféru, volně přístupné wellness centrum i nádhernou soukromou pláž. Grand Hotel Imperiale má pro své hosty připravený venkovní bazén a nechybí ani wellness centrum s tureckou lázní, saunou, fitness centrem a bohatou nabídkou masáží. Stravování zajišťuje elegantní restaurace a personál je velmi pozorný a přátelský a během celého vašeho pobytu Vám je plně k dispozici. Od portýra po concierge službu, vždy je tu někdo, kdo vám poskytne tipy na výlet a doporučí restauraci nebo vhodnou místní aktivitu.

Stravování:

Bez stravy, možnost dokoupení snídaní, polopenze či plné penze.

Vybavení pokoje:

Grand Hotel Imperiale Forte Dei Marmi poskytuje ubytování v luxusních pokojích a apartmá s velkou mramorovou koupelnou, soukromým balkonem, LCD TV, faxem, multifunkčním telefonem a bezplatným Wi-Fi.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000