crosssearch

Udržovaný komplex, uprostřed velkého parku (cca 140 000 m2).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro rodiny

rodinné pokoje
dětská restaurace (baby kuchyně)
dětský bazén se skluzavkou
velké hřiště
miniclub (3-11 let, cca 4.5.-21.9., mimo sobotu)
juniorclub (12-17 let, cca 4.5.-21.9.).
dětská postýlka: do 2 let v ceně v termínu 30.3.-7.6. a 31.8.-12.10. V termínu 8.6.-12.7. a 24.8.-30.8. cca 20 €/noc. V termínu 13.7.-23.8. cca 25 €/noc
all inclusive pro děti: v miniclubu (3-11 let, cca 4.5.-21.9, kromě soboty: 10 - 18 h): různé sendviče, hranolky, pizza, špagety, keksy, nealkoholické nápoje, limonády, voda

Premium

pestrý výběr sportovních aktivit
wellness: 2 sauny. Za poplatek: nové, pěkné, skvěle vybavené wellness centrum s krytým bazénem a hydromasáží, finskou saunou, tureckou lázní, relaxační zónou a čajovým koutkem, solnou komorou, koupelemi, ledovým vodopádem, kosmetické procedury a masáže.
profesionální divadelní představení
bary a restaurace v areálu

Poloha

cca 3 km jižně od San Vincenzo. Pisa a letiště cca 80 km. Písečná a mírně se svažující pláž cca 400 m (přístupná lesem a podchodem).

Vybavení

dvou- až třípatrové ubytovací vilové jednotky v toskánském venkovském stylu. Recepce s posezením, hlavní restaurace, restaurace La Piazzetta (výběr z menu, bufet se zákusky a předkrmy, otevřena 8.6.-7.9.), lesní restaurace La Pineta (otevřeno jen v poledne, cca 8.6.-7.9., nutná rezervace předem), 3 bary (platí se zde klubovou kartou), internetový koutek (za poplatek), bankomat, dětský klub, diskotéka, velké divadlo (800 míst, cca 4.5.-21.9.), butik, kiosek a herní místnost. Bar s terasou. Velký venkovní bazén se samostatným dětským bazénem (po celou sezónu), lehátka, slunečníky a ručníkový servis (kauce).

Ubytování

moderní a vkusné, ve světlých barvách.

Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): sprcha, WC, telefon, sat. TV, trezor, ventilátor, klimatizace, chladnička, zařízený balkón nebo terasa.

Rodinné pokoje (A4B): 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe, se spojovacími dveřmi.

Rodinné pokoje (A4C): 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe, bez spojovacích dveří.

Rodinné pokoje Komfort (A4K): 2 dvoulůžkové pokoje se spojovacími dveřmi, lepší poloha v 1. patře v Lagunaria nebo Ninfea s výhledem na piniový les.

Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

volitelně polopenze nebo plná penze formou bohatých bufetů.

Zábava

bohatý program animačního týmu (německy, anglicky, italsky). Večery v divadle: muzikály a profesionální show (cca 4.5.-21.9.). Každý večer piano bar.

Pro aktivní

velký výběr sportovních aktivit: aerobik, posilovna, sauna, basketbal, volejbal, plážový volejbal, vodní gymnastika (cca 5.5.-22.9.), spinning, boccia, lukostřelba, stolní tenis. Za poplatek: 16 tenisových kurtů (cca 5 €/h/kurt, s umělým osvětlením cca 8 €/h/kurt). Tenisová škola s profesionální nabídkou a půjčovnou raket. Centrum pro vodní sporty: windsurfing, katamarán, plachtění, kanoe, šlapadla, vodní lyže, kurzy surfování a výlety na plachetnicích. Profesionální bike centrum: půjčovna kol, výlety na horských kolech s průvodci. Tenis, plachtění, surfování a jízda na horských kolech jsou vyučovány profesionálními trenéry.

Služby v ceně

plážový servis: lehátka a slunečníky. Nápoje: stolní nápoje (stolní víno, voda a džusy).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000