crosssearch

Hotel Gallia Palace se nachází pouhých 500 metrů od moře a je obklopený piniovými háji a rozsáhlými loukami plnými květin. Na pláž buď dojdete za pouhých 10 minut pěšky nebo můžete využít autobus kyvadlové dopravy, který na pláž jezdí každých 5 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Gallia Palace se nachází pouhých 500 metrů od moře a je obklopený piniovými háji a rozsáhlými loukami plnými květin. Na pláž buď dojdete za pouhých 10 minut pěšky nebo můžete využít autobus kyvadlové dopravy, který na pláž jezdí každých 5 minut. Udělejte si výlet do městečka Massa Marittima, které leží 37 km od hotelu Gallia Palace.

Vybavení hotelu:

Hotel Gallia Palace vás ohromí svou retro atmosférou architektury ve stylu 60. let. Večer na vás čeká živá hudba a příjemná atmosféra v hotelovém piano baru. Hotel Gallia Palace se nachází pouhých 500 metrů od moře a je obklopený piniovými háji a rozsáhlými loukami plnými květin. Můžete si tu zahrát tenis nebo golf. Mezi další možnosti patří projížďka na horském kole a dlouhé, klidné procházky. Hotel Gallia Palace nabízí parkování zdarma, gurmánskou restauraci, velký bazén a krásné zahrady. Naobědvat se můžete na pláži v restauraci Pagoda, kde ochutnáte typickou krajovou kuchyni. Na výběr budete mít ze široké škály zeleninových jídel a z grilovaných ryb a masa. Hotel Gallia Palace může také připravit výlety za vínem.

Sport a zábava:

Gallia Palace Hotel je elegantním místem pro odpočinek, kde si vychutnáte klidnou atmosféru, bohatou okolní krajinu a plně vybavenou soukromou pláž. Dopřejte si širokou škálu kosmetických procedur a masáží v hotelovém wellness centru. Zacvičit si můžete ve fitness centru.

Stravování:

Snídaně.

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí svým hostům ubytovaní ve velkých, světlých pokojích s balkónem a panoramatickou vyhlídkou. V prostorných apartmá je ložnice, obývací pokoj a 2 koupelny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000