crosssearch

Mezi vinicemi a olivovými háji.

Konečná cena za osobu od: 3 222 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

klidná lokalita. Centrum cca 500 m, Florencie cca 30 km.

Vybavení

vkusně zrestaurovaný statek z 15. stol., který tvoří hotel (cca 29 pokojů) a rezidence (44 apartmánů) s cca 11 hektarovým pozemkem. Recepce (centrální trezor), restaurace s terasou, vinotéka, bar se sat. TV koutkem (možnost občerstvení), čítárna. Pračka a sušička na mince. Internetový koutek a wi-fi (za poplatek). Udržovaná zahrada. 2 bazény (cca 15.4.-15.10.), samost. dětský bazén, louka na opalování, lehátka, slunečníky.

Ubytování

v toskánském stylu.Hotel: jednolůžkové (A1A), dvoulůžkové (A2A) a čtyřlůžkové pokoje (A4A): vana, WC, fén, telefon, sat. TV, trezor, klimatizace (cca 9.6.-8.9.), ventilátor, balkón nebo terasa. A1A: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou.

Apartmány: kuchyňský kout, jídelní kout, telefon, sat. TV, internetové připojení, klimatizace (cca 8.6.-6.9.), sprcha, WC, zařízený balkón nebo terasa.

Dvoupokojové apartmány (F4F): pro 1-4 osoby cca 30-35 m2: obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. 1 dvoulůžkový pokoj.

Třípokojové apartmány (F4G): pro až 4 osoby, cca 40-45 m2: obývací pokoj se sedacím koutem a místem na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky.

Stravování

hotel: volitelně snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech. 1x týdně večer bufet s grilovanými specialitami, pizza, živá hudba (cca červen-září). Apartmány: bez stravy. Lze rezervovat snídaně (viz Rezervujte také).

Děti

hřiště.

Pro aktivní

boccia, stolní tenis, hřiště na malou kopanou. Za poplatek: horská kola, biliár, tenis (umělé osvětlení), vlastní jezdecká stáj s výukou/výlety.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 138 termínů

Celkem 138 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000