crosssearch

Rozlehlý hotelový komplex v mírně hornaté krajině na velmi klidném místě. Ideální výchozí bod pro turistiku. Apartmány zařízené v toskánském stylu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rozlehlý hotelový komplex v mírně hornaté krajině na velmi klidném místě. Ideální výchozí bod pro turistiku. Apartmány zařízené v toskánském stylu.

Polaha

velmi klidné místo obklopené krásnou hornatou krajinou. Ideální výchozí bod pro výlety po Toskánsku. Centrum města Palaia s obchody a restauracemi cca 2 km, Pisa cca 30 km, Florencie cca 60 km.

Vybavení

komfortní hotelový komplex s 51 apartmány, tvořený několika stylově zrenovovanými budovami rozprostírajícími se na 28 ha typické toskánské zemědělské usedlosti. Recepce, restaurace, vinárna/pizzerie, bar s terasou, pračky a sušičky na mince. Možnost zakoupení vína a olivového oleje z místní produkce. V rozlehlé zahradě 1 velký plavecný bazén 25x10 m (cca 20.4.-15.10.) a 1 menší bazén 12x6 m (20.4.-15.10.) s odděleným děstkým bazénem. Lehátka, slunečníky, osuškový servis (za poplatek), bar u bazénu.

Ubytování

apartmány zařízené v toskánském stylu s kuchyňským koutem (el. sporák, chladnička, mikrovlná trouba), sedacím koutem, sprchou, WC, terakotovými dlažbou, fénem, telefonem, sat. TV, DVD přehrávačem, wi-fi v ceně, klimatizací.

Jednopokojové aprtmány (F2F): pro 2 osoby, cca 30 m?, obývací ložnice s dvoulůžkem.

Dvoupokojové apartmány (F4G/F4H): pro 4 osoby, cca 45 m?, obývací ložnice s dvoulůžkem a 1 dvoulůžkový pokoj. F4H se zařízenou terasou nebo zahradou.

Třípokojové apartmány (F4J): pro 4 osoby, cca 55 m?, na dvou podlaží: v přízemí obytná místnost s kuchyňským koutem, v 1. patře dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 lůžky. Některé se 2 koupelnami. Terasa nebo zahrada.

Třípokojové apartmány (F6K): pro 6 osob, cca 65 m?, obývací ložnice s dvoupostelí, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 samostatnými lůžky, některé se 2 koupelnami, zařízená terasa nebo zahrada.

Stravování

bez stravy

Sport/aktivity

za poplatek: jizdní kola, jízda na koni cca 4 km, 18 jamkové golfové hřiště cca 15 km.

Děti

dětský bazén. Dětská postýlka cca 4 €/den (na vyžádání, rezerervace v CK). Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Turistika

Díky své poloze je místo ideálním výchozím bodem pro výlety po Toskánsku. Na místě možnost rezervace tématických výletních balíčků (s kuchařským kurzem, s degustací vín, s degustací olivového oleje, hledání lanýžů).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000