crosssearch

Apartmány Casa Barbara se nacházejí přibližně 150 metrů od centra letoviska Marina di Cecina s jeho obchody, kavárnami a restauracemi. Marina di Cecina je vyhledávaným letoviskem a ideálním výchozím bodem k poznávání etruských a toskánských památek, k návštěvě Pisy nebo...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Apartmány Casa Barbara se nacházejí přibližně 150 metrů od centra letoviska Marina di Cecina s jeho obchody, kavárnami a restauracemi. Marina di Cecina je vyhledávaným letoviskem a ideálním výchozím bodem k poznávání etruských a toskánských památek, k návštěvě Pisy nebo Florencie. Nedaleko aquapark.

Vybavení:

Parkoviště.

Sport a zábava:

Výlety do okolí, restaurace a bary v nedalekém centru střediska.

Pláž:

Pláž s hrubším, tmavším pískem se nachází cca 350 metrů od apartmánů. Pro klienty rezidence sleva 10% na plážový servis.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Marina di Cecina

Apartmány:

Budova se skládá z celkem 8 apartmánů typu trilo, které se nacházejí v prvním či druhém patře. Trilo pro 6 osob (cca 75 m2) se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí a další ložnice se 2 oddělenými lůžky. Apartmány jsou vybavené sociálním zařízením, TV a balkonem či terasou.

Tipy pro správnou volbu:

* možnost autobusové dopravy * delegát v destinaci

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000