crosssearch
Obrázek není k dispozici

Moderní rezidence přímo u pláže krásného letoviska Tortoreto.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Moderní rezidence přímo u pláže krásného letoviska Tortoreto.

Pláž

Písečná pláž se nachází u rezidence. Plážový servis za poplatek.

Poloha

Čtyřpatrová rezidence přímo u pláže a pěší promenády v klidné jižní části letoviska pouhý 1,5km od vodního parku Onda Blu.

Sport

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě):dětská postýlka 20 EUR/týden., klimatizace 3.7.-28.8. zdarma ostatní termíny 30 EUR/týden. Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 100 EUR/apartmán. Závěrečný úklid si klienti provádějí sami (čisticí prostředky na jejich náklady), v jiném případě cena závěrečného úklidu 40 EUR/BILO, 50 EUR/TRILO. Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlem ani ručníky. Nutno vzít vlastní (nelze připlatit na místě). Kauce 50EUR Upozornění: Klíče od apartmánu jsou k dispozici v kanceláři od 16:00-19:00h. Při odjezdu musí být apartmány připraveny ke kontrole mezi 8:00-10:00h. Pracovník Agentury přijde zkontrolovat apartmán, převezme klíče a zároveň vrátí dojíždějícímu kauci, pokud bude vše řádně uklizeno, bez způsobených škod a chybějícího inventáře.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Všechny apartmány s terasou a bočním výhledem na moře mají vlastní sociální zařízení (WC,vana, pračka) a jsou vybaveny TV. Apartmán Typu BILO pro 2-4 osoby - ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout. Apartmán Typu TRILO pro 4-6 osob - ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout. Apartmán Typu TRILO pro 6-8 osob - ložnice s manželskou postelí + palanda, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Výtah.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000