crosssearch

Tato nová a moderní rezidence se nachází ve středisku Tortoreto Lido, cca 50 metrů od pláže a pěší a cyklistické promenády.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato nová a moderní rezidence se nachází ve středisku Tortoreto Lido, cca 50 metrů od pláže a pěší a cyklistické promenády.

Vybavení:

Výtah, několik parkovacích míst v garáži (na vyžádání za příplatek 50,- Eur/týden), další parkování v blízkosti.

Sport a zábava:

Vodní zábavní park Onda Blu vzdálen necelé 2 km. Možnosti denní a večerní zábavy v centru střediska.

Pláž:

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 metrů.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Tortoreto Lido

Apartmány:

Apartmán typu trilo pro 4-5 osob se skládá z ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou (u typu pro 4 osoby menší) a obývací místnosti s případným rozkládacím lůžkem pro 1 osobu. Apartmán typu trilo pro 6 osob se skládá z ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou s jedním vysunovacím lůžkem a obývací místnosti s rozkládacím dvoulůžkem. Všechny apartmány mají příslušenství, TV, pračku, žehličku, klimatizaci a balkone nebo terasu s výhledem na mořskou stranu.

Tipy pro správnou volbu:

- balkon či terasa s výhledem na mořskou stranu - vodní zábavní park nedaleko

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000