crosssearch

San Benedetto Del Tronto

Itálie, Střední Itálie - San Benedetto

Apartmány se nacházejí v soukromých dvou až třípatrových domech, které jsou situovány různě ve středisku San Benedetto del Tronto.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány se nacházejí v soukromých dvou až třípatrových domech, které jsou situovány různě ve středisku San Benedetto del Tronto. Jedná se o městský typ apartmánů ve vilové čtvrti, z nichž jsou některé obklopeny malými zahrádkami.

Apartmány

Prakticky a funkčně zařízené apartmány jsou vybaveny kuchyňkou nebo kuchyňským koutem v obývacím pokoji se základním vybavením a lednicí. Každý apartmán má vlastní příslušenství.

Apartmán pro 2–4 osoby (bilokál) se skládá z obývacího pokoje, který je vybaven kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem nebo dvěma oddělenými lůžky, a z ložnice s manželskou postelí.

Apartmán pro 4–6 osob (trilokál) se skládá z obývacího pokoje, který je vybaven kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem nebo dvěma oddělenými lůžky, a ze dvou ložnic s manželským lůžkem a dvěma oddělenými lůžky.

Stravování

Bez stravování. Možnost ochutnání vynikající italské kuchyně v některé z místních restaurací či pizzerií.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži. Množství obchůdků, barů, restaurací, pizzerií. Ve středisku se nacházejí tenisové kurty (za poplatek).

Pláž

Soukromá písečná pláž (za poplatek) s pozvolným vstupem do vody se nachází do vzdálenosti 350 m od apartmánů.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000