crosssearch

Poloha: jedna z nejluxusnějších rezidencí v San Benedetto del Tronto, uvedená do provozu na jaře 2002. Je obklopena vzrostlými palmami, květinami a vodotryskem, které dodávají rezidenci honosný vzhled a atmosféru. Ubytování: apartmány bilo pro 4 osoby - obývací pokoj...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výhodná poloha v blízkosti pláže. Dobrá kvalita apartmánů za atraktivní cenu.

Pláž: 50 m od písčité pláže

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Jedna z nejluxusnějších rezidencí v San Benedetto del Tronto, uvedená do provozu na jaře 2002. Je obklopena vzrostlými palmami, květinami a vodotryskem, které dodávají rezidenci honosný vzhled a atmosféru.

Vybavení: Klimatizovaná vstupní hala s recepcí a barem, bazén (v provozu mimo čas odpolední siesty), zahrada, sluneční terasa s lehátky, výtah.

Ubytování: Apartmány bilo pro 4 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželským lůžkem nebo palandou, příslušenství, balkon nebo terasa. Apartmány trilo pro 5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, pokoj s jedním lůžkem, příslušenství, balkon nebo terasa. Apartmány pro 6 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby (možnost palandy), příslušenství, balkon nebo terasa. Apartmány jsou s TV, telefonem, trezorem, myčkou nádobí, pračkou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000