crosssearch

Nově postavená komfortní rezidence se nachází 100 m od jedinečné pobřežní promenády lemované palmami v letovisku San Benedetto del Tronto - v centru klidnější turistické části Porto dAscoli. Nedaleko se nabízí bohaté kulturní vyžití (restaurace, pizzerie, bary, kavárny atd.)....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově postavená komfortní rezidence se nachází 100 m od jedinečné pobřežní promenády lemované palmami v letovisku San Benedetto del Tronto - v centru klidnější turistické části Porto dAscoli. Nedaleko se nabízí bohaté kulturní vyžití (restaurace, pizzerie, bary, kavárny atd.). Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování na klidnějším místě, blízko písečné pláže, avšak v dosahu společenského vyžití. Rezidence nemá vlastní parkoviště.

Sport a zábava:

Restaurace, bary v nedalekém centru, vodní sporty na pláži.

Pláž:

Rezidence se nachází cca 100 m od písečné pláže s možností plážového servisu za poplatek (70 /1 slunečník a 2 křesílka/týden), nebo k dispozici volná pláž. Pláže v této oblasti jsou udržované, široké, se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Ubytování:

Moderně zařízené apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem v obývacím pokoji, vlastním sociálním zařízením, TV, pračkou a balkonem.

Stravování:

Vlastní.

Středisko:

San Benedetto del Tronto

Apartmány:

Bilo 2/4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí. Prostorný balkon (cca 30m2). Trilo 4/6 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, balkon.

Tipy pro správnou volbu:

* nová rezidence * v klidné části letoviska

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000