crosssearch

Pěkná rezidence rodinného typu se nachází 50 m od pláže na krásné promenádě letoviska San Benedetto. Vhodná pro všechny věkové kategorie, zvláště pak pro rodiny s dětmi a ty, kteří preferují ubytování blízko pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Písečná pláž je vzdálena cca 50 m od rezidence. Plážový servis - slunečník a dvě lehátka ke každému apartmánu v ceně.

Poloha

Zrekonstruované apartmány rezidence Boomerang se nacházejí 50 m od moře na krásné promenádě, která je cca 5 km dlouhá, lemovaná palmami s vyznačenou stezkou pro cyklisty, milovníky kolečkových bruslí či joggingu. Nedaleko od rezidence se nachází sportovní centrum s bazénem, tenisovými kurty a atletickým stadionem. Každé úterý a pátek ráno se v centru města konají trhy nabízející příležitost k výhodným nákupům. Za návštěvu stojí také místní námořní muzeum. Množství kaváren, restaurací a pizzerií v blízkosti moře poskytují příjemné posezení pro zakončení romantických procházek palmovými alejemi.

Příplatek

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): ložní prádlo vlastní nebo 150 kč/osoba (nutno nahlásit předem). Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid je nutno provést vlastními čistícími prostředky, v opačném případě se platí 45 EUR/apartmán.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení večeří v blízké restauraci.

Ubytování

Apartmány mají jednu (studio S2, Bilo 3, Bilo 4) až dvě (Trilo 5, Trilo 6) samostatné ložnice, vždy obytnou místnost s kuchyňským koutem, TV v každé ložnici, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a balkon. U apartmánů Typ Trilo má každá ložnice vlastní sociální zařízení. U studií je společná kuchyňka vždy pro dva pokoje.

Vybavení

Recepce. Parkoviště přímo před budovou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000