crosssearch

Hotel se nachází 1 km od letiště v Rimini, 400 metrů od vlakového nádraží. Je situován v klidné části, se snadným přístupem k nedaleké pláži, velmi blízko od centra. Rimini patří k nejoblíbenějším a největším přímořským letoviskům Itálie, ležícím přibližně 20 km od San Marina...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Hotel se nachází 1 km od letiště v Rimini, 400 metrů od vlakového nádraží. Je situován v klidné části, se snadným přístupem k nedaleké pláži, velmi blízko od centra. Rimini patří k nejoblíbenějším a největším přímořským letoviskům Itálie, ležícím přibližně 20 km od San Marina a 70 km od Ravenny. V Rimini najdete delfinárium, dětský zábavní park, italský miniaturní svět a aquapark. K večerním vycházkám lákají četné kavárny, restaurace a diskotéky rozeseté po celém pobřeží.

Vybavení Hotelu
Hotel je krátce po rekonstrukci, nabízí veškerý komfort, který si klient může přát. Znamenitá restaurace nabízí výtečné stravování a široký sortiment - od těstovin až po ryby. K dispozici je výtah, klimatizovaná jídelna, prostorné obývací pokoje, prostorná zasedací místnost s barem, barevný televizor, solárium, parkoviště a v neposlední řadě profesionální a přátelský personál.

Vybavení pokoje
Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou, telefonem a trezorem.

Pláž & plážový servis
Písečná pláž se nachází pouze 50 metrů od hotelu.

Stravování
Polopenze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000