crosssearch

Riccione Cattolica

Itálie, Střední Itálie - Rimini

Apartmány jsou situovány ve vilách či menších budovách po nedávné rekonstrukci a nacházejí se v oblasti Rimini, Riccione či Cattolicy ve vzdálenosti 100 až 800 metrů od moře, vždy nedaleko obchodů a restaurací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Apartmánů

Apartmány jsou situovány ve vilách či menších budovách po nedávné rekonstrukci a nacházejí se v oblasti Rimini, Riccione či Cattolicy ve vzdálenosti 100 až 800 metrů od moře, vždy nedaleko obchodů a restaurací.

Vybavení

Prakticky a funkčně zařízené apartmány mají běžně vybavený kuchyňský kout odpovídající velikosti apartmánu a většinou venkovní parkovací místo.

Apartmány

Bilo pro 3-4 osoby se skládá z ložnice s manželským lůžkem či 2 oddělenými lůžky, obývacího pokoje s dalším 1-2 lůžky (i v podobě rozkládacího gauče) a kuchyňským koutem.

Trilo pro 5-6 osob má navíc další ložnici (v této může být i palanda). Všechny apartmány mají vlastní příslušenství a balkon či malou předzahrádku.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, možnost návštěvy San Marina, akvaparku v Riccione, akvária v Cattolice a mnoho dalšího v samotném Rimini, kde je mj. i dostatek večerní zábavy i pro ty nejnáročnější.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází maximálně 800 metrů, v závislosti na poloze apartmánu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000