crosssearch

Moderní rezidence v nákupním a turisty oblíbeném centru Rimini Riccione, přesto klidném prostředí, v blízkosti krásné písčité pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

mono 2: obývací pokoj s rozkládacím sofa a kuchyňským koutem; bilo 4: obývací pokoj s rozkládacím sofa a kuchyňským koutem, 2lůžková ložnice (manželská postel, příp. 2 lůžka). Všechny s klimatizací, telefonem, SAT/TV (kabelová stanice Sky na vyžádání), radiem, trezorem, balkonem/terasou, kuchyňkou s lednicí a mikrovlnnou troubou.

Poloha

moderní rezidence v nákupním a turisty oblíbeném centru Rimini Riccione, přesto klidném prostředí, v blízkosti krásné písčité pláže.

Pláž

cca 50 m od písčité pláže

Vybavení

bazén cca 150 m od rezidence (vstup zdarma), WiFi, půjčovna kol, prádelna.

Služby za poplatek

závěrečný úklid (35-45 EUR/apt.), příp. denní úklid (povinný příplatek při pobytu mladých do 25 let - 8 EUR/os./den) - poznámka, velmi mladí klienti nejsou akceptováni (věk na ověření v CK), pobyt s malými domácími mazlíčky (9 EUR/den) - pouze po zpětném potvrzení CK, povlečení (12 EUR/den), parkování 9 EUR/den.

Názor

Moderní rezidence ve vyhledávané čtvrti Rimini, s možností vstupu do nedalekého bazénu bez poplatku, v blízkosti krásné písčité pláže.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000