crosssearch

Kompletně zrekonstruovaný klimatizovaný hotel s bazénem, 150 m od pláže a 70 m od centra se nachází v části Rimini Marina Centro. V blízkosti vede železniční trať.

Konečná cena za osobu od: 6 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Kompletně zrekonstruovaný klimatizovaný hotel s bazénem, 150 m od pláže a 70 m od centra se nachází v části Rimini Marina Centro. V blízkosti vede železniční trať.

Vybavení hotelu:

Bazén, parkoviště (do vyčerpání kapacity), recepce s barem, výtah, společenská místnost s TV, možnost půjčení kol do vyčerpání, jídelna.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, bazén, půjčovna kol, výlety do okolí. Řada obchodů, restaurací a barů v centru střediska.

Pláž:

Písečná pláž se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře s možností plážového servisu za poplatek se nachází cca 150 metrů od hotelu.

Stravování:

Polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Rimini Marina Centro

Pokoje:

Klimatizované 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) s fénem, TV, trezorem, telefonem a balkonem. Za poplatek je možné rezervovat pokoje směr moře bez jakéhokoliv hluku od železniční trati.

Tipy pro správnou volbu:

- v centru střediska- bazén u hotelu

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 22 termínů

Celkem 22 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000