crosssearch

Vilky SILVILLE se nachází v klidné zóně letoviska Silvi Marina, cca 2 km od centra a necelých 500 m od nákupních a zábavních možností. Jedná se o ideální variantu pro ty, kteří vyhledávají klidnou dovolenou. Každá vila disponuje 6 apartmány, tři jsou v patře s velkým vybaveným...

Konečná cena za osobu od: 7 887 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Vilky SILVILLE se nachází v klidné zóně letoviska Silvi Marina, cca 2 km od centra a necelých 500 m od nákupních a zábavních možností. Jedná se o ideální variantu pro ty, kteří vyhledávají klidnou dovolenou. Každá vila disponuje 6 apartmány, tři jsou v patře s velkým vybaveným balkonem, tři v přízemí se zahrádkou a venkovním posezením.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, možnost nákupů a zábavy v nedalém centru.

Pláž:

Vilky se nachází max. do 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Stravování:

Bez stravování.

Středisko:

Silvi Marina

Apartmány:

Všechny apartmány typu TRILO 6 mají obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnici s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky nebo palandou, vlastní sociální zařízení, balkon nebo zahrádku se zahradním nábytkem.

Tipy pro správnou volbu:

* vhodné pro klidnou dovolenou * v blízkosti pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 34 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000