crosssearch

Tento pěkný residenční komplex se nachází nedaleko písčité pláže v jižní části letoviska Pineto, cca 50 m od centra a skládá se ze tří residenčních částí: Micaene, Myconos a Samos. V blízkosti komplexu vede železniční trať, která však díky důmyslné konstrukci nemá velký rušivý...

Konečná cena za osobu od: 7 875 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento pěkný residenční komplex se nachází nedaleko písčité pláže v jižní části letoviska Pineto, cca 50 m od centra a skládá se ze tří residenčních částí: Micaene, Myconos a Samos. V blízkosti komplexu vede železniční trať, která však díky důmyslné konstrukci nemá velký rušivý element.

Vybavení:

Každá residence disponuje vlastním bazénem (v provozu zpravidla od začátku června do poloviny září - dle počasí) a zahradou. V blízkosti je restaurace a bar.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, řada obchůdků a restaurací v centru města a okolí.

Pláž:

Dlouhá písčitá pláž s plážovým servisem v ceně se nachází 50m od residencí Micaene a Myconos a 200 metrů od pokojů v residenci Samos.

Ubytování:

Všechny pěkně a vkusně zařízené klimatizované apartmány mají vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji, vlastní sociální zařízení, TV, pračku, balkon (1. a 2. patro) nebo zahrádku (přízemí) se zahradním nábytkem. Všechny apartmány typu TRILO jsou dvoupatrové. V části Myconos a Samos jsou pouze apartmány typu BILO, v Micaene (BILA a TRILA).

Stravování:

Vlastní.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Pineto

Apartmány:

Bilo pro 2-4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou a samostatné ložnice s manželskou postelí. Trilo 4-6 pro osob má navíc pokoj se 2 lůžky.

Tipy pro správnou volbu:

- velmi pěkné residence - plážový servis v ceně

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000