crosssearch

Velice oblíbené rezidenční komplexy dvoupatrových budov se nachází přímo u pláže (bez přecházení silnice) v letovisku Silvi Marina (residence Leonardo: cca 500 m od centra, residence Green Marine: cca 1 km od centra). Rezidence jsou obklopeny nádhernou udržovanou zahradou se...

Konečná cena za osobu od: 7 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Velice oblíbené rezidenční komplexy dvoupatrových budov se nachází přímo u pláže (bez přecházení silnice) v letovisku Silvi Marina (residence Leonardo: cca 500 m od centra, residence Green Marine: cca 1 km od centra). Rezidence jsou obklopeny nádhernou udržovanou zahradou se spoustou palem a dalších krásných rostlin.

Vybavení:

Zahrada, garáže (za poplatek). Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji/místnosti, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, v blízkosti se nachází řada obchodů, barů a restaurací, tenisové kurty a fotbalové hřiště.

Pláž:

Obě rezidence se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s možností plážového servisu za poplatek.

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Silvi Marina

Vybavení hotelu:

Apartmány:

MONO 2: 1 obytná místnost s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou nebo manželským lůžkem. BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem. TRILO 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky.

Tipy pro správnou volbu:

- rezidence přímo u pláže- pěkné dvoupatrové vilky

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000