crosssearch

Rezidence Le Dune je nová, moderní budova, která se nachází jen 150 m od pláže na klidném místě mezi středisky Martinsicuro a Villa Rosa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Rezidence Le Dune je nová, moderní budova, která se nachází jen 150 m od pláže na klidném místě mezi středisky Martinsicuro a Villa Rosa.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži. Výlety do okolí.

Pláž:

Písčitá pláž se nachází 150 metrů od rezidence.

Ubytování:

Za příplatek je možnost zajištění parkovacího místa nebo garáže, internet WIFI. Klimatizace za příplatek pouze u bilokalu (na vyžádání).

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Martinsicuro

Apartmány:

Bilo pro 2-4 osoby: ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, balkón. Apartmán trilo pro 4-6 osob: nice s manželským lůžkem, druhá ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, balkón.

Tipy pro správnou volbu:

- nová, moderní rezidence- nedaleko pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000