crosssearch

Apartmány In Silvi Marina

Itálie, Střední Itálie - Palmová Riviéra

Pěkně a funkčně zařízené apartmány situované v jedno až třípatrových rezidenčních domech v klidnější části (vždy v docházkové vzdálenosti od centra) nebo v živějším centru se nachází přímo u pláže či max. do 200 m od pláže v letovisku Silvi Marina - region Abruzzo.

Konečná cena za osobu od: 8 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pěkně a funkčně zařízené apartmány situované v jedno až třípatrových rezidenčních domech v klidnější části (vždy v docházkové vzdálenosti od centra) nebo v živějším centru se nachází přímo u pláže či max. do 200 m od pláže v letovisku Silvi Marina - region Abruzzo.

Vybavení:

Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji/místnosti, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasu se zahradním nábytkem.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži. Řada obchůdků, restaurací a barů v okolí.

Pláž:

Apartmány IN se nacházejí přímo nebo do 200 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Apartmány STANDARD do 400 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Možnost plážového servisu za poplatek (v ceně do 02.07. a od 03.09.).

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Silvi Marina

Apartmány:

IN:MONO 2/3: 1 obytná místnost s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou nebo manželským lůžkem, možnost přistýlky pouze pro dítě. BILO 4/5: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, možnost přistýlky pouze pro dítě. TRILO 6/7: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky nebo palandou, možnost přistýlky pouze pro dítě. STANDARD: BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem. TRILO 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky nebo palandou.

Tipy pro správnou volbu:

- příjemné středisko se zelenou kopcovitou krajinou chránící před nepříznivým počasím

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000