crosssearch

Poloha: moderní rezidence a jedna z nejkvalitnějších v oblasti, jedná se o uzavřený komplex se 3 řadovými vilkami (typologie trilo) a 2podlažní budovou se 4 apartmány typologie bilo v každém patře. Rezidence nabízí maximální soukromí a snadno dosažitelné centrum - cca 250 m....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vhodné pro klienty, kteří upřednostňují soukromí a klidnou dovolenou, v blízkosti centra i pláže.

Pláž: Cca 300 m

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Moderní rezidence a jedna z nejkvalitnějších v oblasti, jedná se o uzavřený komplex se 3 řadovými vilkami (typologie trilo) a 2podlažní budovou se 4 apartmány typologie bilo v každém patře. Rezidence nabízí maximální soukromí a snadno dosažitelné centrum – cca 250 m.

Vybavení: Parkování.

Ubytování: Apartmány bilo pro 4 osoby – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, příslušenství, 2× balkon či 2× zahrádka. Apartmány trilo pro 6 osob – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (šířka 1,5 běžného lůžka) pro 2 osoby, příslušenství, zahrada 150 až 250 m . Apartmány mají TV a pračku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000