crosssearch

Menší moderní letovisko vzdálené 10 km od Ravenny bylo vybudováno v šedesátých letech, a proto nemá vlastní historický střed nebo výrazné architektonické památky. Zato je vybaveno moderní turistickou infrastrukturou s mnoha obchody, kavárnami a cukrárnami, diskotékami a menším...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis letoviska:

Menší moderní letovisko vzdálené 10 km od Ravenny bylo vybudováno v šedesátých letech, a proto nemá vlastní historický střed nebo výrazné architektonické památky. Zato je vybaveno moderní turistickou infrastrukturou s mnoha obchody, kavárnami a cukrárnami, diskotékami a menším aquaparkem. Vedle toho samozřejmě nabízí písčité pláže s jemným okrovým pískem a mírným vstupem do moře, bazény s tobogány a řadu zábavních parků v okolí, z nichž nejznámější je především Mirabilandia, jemuž se někdy říká italský Disneyland.

Popis objektu:

Dvoupatrová residence GIOTTO (Via Giotto) leží nedaleko pláže a cca 500 m od centra s obchůdky a restauracemi. Na soukromém oploceném pozemku nabízí klientům společnou zahradu. Apartmány jsou jednoduše, ale funkčně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, dva balkony a parkovací místo.

Vzdálenost od:

pláže 400 m

Vhodné pro:

rodiny s dětmi, seniory, mládežnické skupiny

Venkovní dispozice:

zahrada, oplocená

Minimální počet nocí:

standardně 7

Ubytování:

apartmán, trilo 5/6 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s francouzskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic, 2)

přízemí nebo patro, balkon, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha ((sprchový kout)), parkovací místo, zvířata (na vyžádání), nástupní dny sobota, příjezd od 14:30 do 20:00, odjezd od 08:30 do 09:00

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000