crosssearch

Apartmány PINARELLA jsou situovány v residenčních budovách a vilách v klidných obytných zónách v městečkách Cervia a Pinarella.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány PINARELLA jsou situovány v residenčních budovách a vilách v klidných obytných zónách v městečkách Cervia a Pinarella.

Ubytování

Všechny apartmány jsou pěkně vybaveny, mají k dispozici parkovací místo pro každou obytnou jednotku a každý apartmán má balkon nebo terasu.

BILO 4 osoby – obytná místnost s kuchyňským koutem s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby nebo dvěmi oddělenými rozkládacími lůžky, pokoj s manželským lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky v pokoji pro 5 osobu.

TRILO 5 osob – obytná místnost s kuchyňským koutem s rozkládacím lůžkem pro jednu osoby nebo jedno samostatné lůžko, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi oddělenými lůžky nebo palandou, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

TRILO 6 osob – obytná místnost s kuchyňským koutem s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby nebo dvěmi oddělenými rozkládacími lůžky, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi oddělenými lůžky nebo palandou, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

QUADRI 8 osob - obytná místnost s kuchyňským koutem s rozkládacím lůžkem nebo lůžkem pro jednu osobu, pokoj s manželským lůžkem a jedním odděleným lůžkem, pokoj se dvěmi oddělenými lůžky nebo manželským lůžkem, pokoj se dvěmi oddělenými lůžky nebo palandou, sociální zařízení se sprchou, balkon nebo terasa.

Pláž a moře

1000 - 1500 m, jemný písek na pláži a při vstupu do moře, pláž je veřejná a z části soukromá vybavená slunečníky a lehátky. Na pláži jsou sprchy, plážový volejbal, dětská hřiště, plážové bary, toalety. Na místě je možnost zakoupení karty pro využívání těchto služeb za zvýhodněné ceny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000