crosssearch

Romagnolská riviéra je známá především nádhernými až několik kilometrů dlouhými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Po téměř celé riviéře naleznete mnoho obchodů, restaurací, barů ale i několik historických památek.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

NOVINKA MEZI ZÁJEZDY PRO SENIORY 55+! Romagnolská riviéra je známá především nádhernými až několik kilometrů dlouhými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Po téměř celé riviéře naleznete mnoho obchodů, restaurací, barů ale i několik historických památek. V oblasti se nachází také známé zábavní parky (Italia v Miniatuře ve Viserbě, Mirabillandia u Raveny, Delfinárium v centru města či Aguafan a Oltremare v Riccione). Celá riviéra je rozdělena na několik letovisek, které na sebe navazují. Mezi letovisky je zavedena místní autobusová doprava. Největším a nejznámějším letoviskem je bezpochyby Rimini. Toto italské letovisko je jedním z největších v Evropě a v centru města naleznete také historické památky z dob Římské říše. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Pokud se vydáte směrem do vnitrozemí, naleznete krásné středověké vesničky Verruchio, SantArcangelo, ale především také malý samostatný stát San Marino. Město je okouzlující především díky malebným uličkám s dlouhou historií, která je cítit téměř na každém kroku.

Poloha:

Hotel Palace se nachází na pobřežní promenádě lungomare Cesenatica a je umístěn na klidném místě plném zeleně. K dispozici má 110 pokojů.

Vybavení hotelu:

Recepce, 2 výtahy, Wi-Fi, 2 restaurace, bar, konferenční místnost, parkoviště (na vyžádání za příplatek), půjčovna jízdních kol (zdarma do vyčerpání). Stravování: jednodušší, snídaně formou bufetu, večeře servírovaný výběr s bufetem zeleniny, předkrmů, ovoce a dezertů, vč. l vína a l vody.

Vybavení pokoje:

Dvoulůžkové pokoje o rozloze cca 15 m2 jsou zařízeny v moderním stylu a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, LCD SAT TV a balkonem většinou s orientací na mořskou stranu. Pláž: se nachází cca 70 metrů od hotelu. Na pláži za poplatek plážový servis, který zahrnuje i vstup do bazénu (možnost zvýhodněné ceny 7 Eur / pokoj / den, platba na hotelu). Při vstupu do bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice. UPOZORNĚNÍ: Změna hotelu vyhrazena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000