crosssearch

APARTMÁNY LIDO DI SAVIO Apartmány no name se nachází v různých domech cca 100 až 350 m od písečné pláže v lokalitách Lido di Savio a Lido di Classe v blízkosti nákupní zóny. VYBAVENÍ Recepce, parkoviště, bilo v residenci s bazénem (otevřen 10.06. - 06.09.), trilo ve vyšší...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

APARTMÁNY LIDO DI SAVIO
Apartmány no name se nachází v různých domech cca 100 až 350 m od písečné pláže v lokalitách Lido di Savio a Lido di Classe v blízkosti nákupní zóny.

VYBAVENÍ
Recepce, parkoviště, bilo v residenci s bazénem (otevřen 10.06. - 06.09.), trilo ve vyšší residenci, vilky se 3 - 4 apartmány.

UBYTOVÁNÍ
Apartmány pro 2 - 6 osob, každý apartmán má balkon nebo zahradu.
Apartmány typu bilo pro 2/4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení.
Apartmány typu trilo pro 5/6 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, vlastní soc. zařízení.
Villa pro 5/6 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím divanem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, vlastní soc. zařízení.

Stravování: vlastní.

Sport a zábava: plážový volejbal, vodní sporty, dětské hřiště

Pláž: písečná pláž se nachází cca 100 až 350 m od apartmánů, plážový servis za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000