crosssearch

Dobře vybavený hotel K2 se nachází v Cattolice, nedaleko moře i centra města. Právě díky své vybavenosti a dobré pozici je vhodný pro rodiny s dětmi, nebo také mladé páry s přáteli. Cattolica je městem módy, a její hlavní náměstí, Piazza Primo Maggio, proslavila ,,zpívající...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Dobře vybavený hotel K2 se nachází v Cattolice, nedaleko moře i centra města. Právě díky své vybavenosti a dobré pozici je vhodný pro rodiny s dětmi, nebo také mladé páry s přáteli. Cattolica je městem módy, a její hlavní náměstí, Piazza Primo Maggio, proslavila ,,zpívající fontána". Ideální město pro všechny věkové kategorie.

Vybavení:

Recepce, bar, restaurace, fitness, vířivka, venkovní posezení, parkování, wi-fi připojení k internetu ve společných prostorách zdarma, TV místnost, vyžití pro děti.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, s dopovídajícím vybavením, jako je minibar nebo připojení k wi-fi internetu. Bližší popis pokojů naleznete níže v popisu jednotlivých ubytovacích jednotek.

Sport:

Vyžití v hotelu (fitness, vířivka) a na pláži (vybavení pro děti, hřiště atd.).

Pláž:

Písečná: asi 200 m od hotelu. Pláže v Cattolice jsou známé především čistotou a dobrou vybaveností.

Moře:

asi 200 m od hotelu

Moře:

asi 200

Centrum:

přímo v centru

P 1/2 B:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením, ventilátorem, sejfem, minibarem, TV, wi-fi. Pokoje mají klasický nebo francouzský balkon.

P 1/2+1 B:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou se soc. zařízením, ventilátorem, sejfem, minibarem, TV, wi-fi. Pokoje mají klasický nebo francouzský balkon.

P 1/2+2 B:

Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami (mohou být patrové postele) se soc. zařízením, ventilátorem, sejfem, minibarem, TV, wi-fi. Pokoje mají klasický nebo francouzský balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000