crosssearch

KEMP: Leží na ravennském pobřeží v regionu Emilia Romagna, konkrétně v oblasti zvané Marina Romea. Je to nejzelenější město na celém ravennském pobřeží. Kemp leží v příjemném stínu borovic asi 10 km od Ravenny, kam se snadno dostanete autobusem. PLÁŽ: kemp se nachází přímo u...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

KEMP: Leží na ravennském pobřeží v regionu Emilia Romagna, konkrétně v oblasti zvané Marina Romea. Je to nejzelenější město na celém ravennském pobřeží. Kemp leží v příjemném stínu borovic asi 10 km od Ravenny, kam se snadno dostanete autobusem.

PLÁŽ: kemp se nachází přímo u pláže, kam se dostanete pěšky přes borový les.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: V kempu najdete restauraci, obchod, bazar, bar a pizzerii. Krom toho tu je také prádlena na mince, možnost úschovy cenností do sejfu na recepci, možnost nabýt si mobilní telefon, půjčovna kol a telefonní automat. Dále zde najdete také zábavný park a bazén pro děti. Pořádá se tu také zábavný program pro dospělé a pro děti je připraven mini klub.

MOBILNÍ DOMKY: jsou tu k dispozici dva různé typy:
STANDARD 4: je zde terasa, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky v každé z nich. Dále plně vybavená kuchyňka, koupelna se sprchou a satelitní TV.


Je možné přidat další dvě lůžka. V každé ložnici pak bude jedna patrová postel a jedno samostatné lůžko.
OASI 4: je tu veranda, vybavená kuchyňka, klimatizace, 2 ložnice se dvěma samostatnými lůžky v každé z nich, koupelna se sprchou a satelitní TV.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000