crosssearch

HOTEL: Leží jen 50 m od pláže a asi 700 m od centra města Milano Marittima. V blízkosti najdete také sportovní vyžití jako je tennis, golf, plachtění, ... atd. Jen kousek odtud je také turistický přístav Cervia. Veřejná doprava spojuje hotel s místními lázněmi, přírodním...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

HOTEL: Leží jen 50 m od pláže a asi 700 m od centra města Milano Marittima. V blízkosti najdete také sportovní vyžití jako je tennis, golf, plachtění, ... atd. Jen kousek odtud je také turistický přístav Cervia.
Veřejná doprava spojuje hotel s místními lázněmi, přírodním parkem a "domem motýlů". Dále je zde také zábavní park Mirabilandia, a není to odstud daleko ani do Ravenny a na další známá místa.

PLÁŽ: hotel leží 50 m od písečné pláže. Je zde beach volejbalové hřiště, italské kuželky a dětské hřiště.
Je možné si zde půjčit za poplatek slunečníky a lehátka.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: V hotelu je velká klimatizovaná hala s čtenářským koutkem, bar, TV místnost, klimatizovaná restaurace s verandou a s výhledem do hotelové zahrady. Dále je zde výtah, sluneční terasa a soukromé parkoviště.
Hosté mohou zdarma využívat ručníky, internet a nebo si půjčit kolo. Dále je zde také tělocvična a tennisové kurty.

POKOJE: Všechny pokoje mají sociální zařízení, topení, klimatizaci, stropní ventilátor, balkon, telefon, satelitní TV, sejf, vysoušeč vlasů a internetové připojení.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000