crosssearch

Villaggio Rezidence Ortano Mare

Itálie, Střední Itálie - Elba (zobrazit na mapě) mapa

Toto moderně zařízené středisko obklopené bujnou vegetací se nachází na jedné z nejkrásnějších zátok ostrova Elba, cca 4 km od turistického městečka Rio Marina a cca 12 km od Porto Azzurro.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Toto moderně zařízené středisko obklopené bujnou vegetací se nachází na jedné z nejkrásnějších zátok ostrova Elba, cca 4 km od turistického městečka Rio Marina a cca 12 km od Porto Azzurro.

Vybavení:

Recepce, 2 restaurace, 2 bary, 3 bazény (z toho 1 dětský), 4 tenisové kurty, minifotbalové hřiště, stolní tenis, bocce, dětský koutek, lukostřelba, potápěčské centrum, minimarket, prádelna, amfiteátr, diskotéka, 9.6.-15.9 bohatý animační program (včetně výuky tanců), možnost výletů, parkoviště.

Pláž:

Villaggio se nachází přímo u pláže. Plážový servis v ceně (do vyčerpání míst), nabídka vodních sportů na pláži (kanoe, šlapadla, plážový volejbal).

Stravování:

Apartmány jsou bez stravování.

Středisko:

Rio Marina

Apartmány:

Bilo pro 2-4 osoby: Ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s případným rozkládacím dvoulůžkem.. Trilo pro 6 osob: Má navíc menší pokoj se 2 lůžky. Apartmány mají příslušenství, kuchyňský kout, TV, telefon, trezor a terasu či verandu.

Tipy pro správnou volbu:

- jedna z nejkrásnějších zátok na ostrově - bohatý animační program - vhodné pro potápění

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000