crosssearch

Hotel a Rezidence Le Acacie je součástí rozsáhlého komplexu a zahrnuje hotel Le Acacie, apartmány ve vilkách a menších rezidencích. Resort je umístěný v zahradě u pláže v údolí Naregno, na písčitou pláž se dostanete hotelovou zahradou, centra Capoliveri a Porto Azzura jsou od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel a Rezidence Le Acacie je součástí rozsáhlého komplexu a zahrnuje hotel Le Acacie, apartmány ve vilkách a menších rezidencích. Resort je umístěný v zahradě u pláže v údolí Naregno, na písčitou pláž se dostanete hotelovou zahradou, centra Capoliveri a Porto Azzura jsou od resortu vzdálena několik kilometrů.

Vybavení hotelu:

Resort Le Acacie má k dispozici recepci, restauraci, plážovou restauraci (nabídka lehčích obědů), americký bar, snack bar na pláži, bazén pro dospělé, malý bazének pro děti, vířivku (všechny tři zmiňované v provozu v závislosti na počasí), dětské hřiště, Wi-Fi, dále je zde tenis (za poplatek cca 8 Eur / 45 minut), miniklub a juniorklub (v provozu v hlavní sezóně), parkoviště, minimarket (v provozu od cca 22.5. do 11.9.).

Sport a zábava:

Vodní sporty (kánoe, šlapadla) za poplatek, bazén pro děti i dospělé, vířivka, dětské hřiště, lukostřelba, stolní tenis, horská kola k zapůjčení (do vyčerpání kapacity), animace. Zvýhodněné ceny na školu plachtění, surfing, potápění a golf, možnost lodních výletů.

Pláž:

Písčitá pláž je ve vzdálenosti do 200 metrů podle typu ubytování, plážový servis v ceně (slunečník a 2 křesílka) - platí pro hotel, apartmány jej mají za poplatek.

Stravování:

Hotelové pokoje s polopenzí snídaně formou bufetu (pečivo, jogurty, džemy, med, salám, sýr, slanina, vajíčka), večeře (předkrmy, zelenina, sýry a sladkosti formou bufetu, 1. a 2. chod servírovaný). 3x týdně tématické večeře (v hlavní sezóně). Možnost dokoupení plné penze. Apartmány bez stravování. Za příplatek možnost večeří, polopenze nebo plné penze (snídaně formou bufetu, večeře předkrmy, zelenina, sýry a sladkosti formou bufetu, 1. a 2. chod servírované).

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Capoliveri

Apartmány:

Všechny apartmány jsou vybavené telefonem, SAT TV, balkonem nebo předzahrádkou a klimatizací. Některé mají ventilátor a trezor. Mono manželská postel nebo rozkládací/vysouvací/vyklápěcí pohovka/dvoulůžko, rozkládací jednolůžko či pohovka pro 1 či 2 osoby či palanda, kuchyňský kout s jídelním stolem, sociální zařízení. Maximální obsazenost 4 osoby. Bilo ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem nebo palandou, kuchyňský kout s jídelním stolem, sociální zařízení.V některých apartmánech je ložnice na otevřeném vyvýšeném patře, přístupném po schodech. Maximální obsazenost 4 osoby.

Pokoje:

Hotelové pokoje jsou v hlavní nebo vedlejší budově, všechny mají balkon nebo malou zahrádku (vyjma pokojů Basic, kde jen některé).Pokoje Basic hlavní nebo vedlejší budova, sociální zařízení s fénem, telefon, minibar, SAT TV, stropní ventilátor, klimatizace, kávovar. 6 pokojů je uzpůsobených pro vozíčkáře, možnost 1 či 2 přistýlek (palanda) na vyžádání. K dispozici na vyžádání též pokoje Baby, které mají menší kuchyňský kout sloužící k přípravě jídel pro nejmenší. Pokoje Classic v hlavní nebo vedlejší budově, jsou prostornější a všechny mají přistýlku (též možnost 2 přistýlek formou palandy), sociální zařízení s fénem, telefon, minibar, SAT TV, stropním ventilátorem, klimatizací a kávovarem.

Tipy pro správnou volbu:

- ubytování hotelového typu nebo apartmány- přímo u pláže

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000