crosssearch
Obrázek není k dispozici

Tato příjemná rezidence s rodinným vedením, složená ze 2 budov, se nachází na klidném a panoramatickém místě s překrásným výhledem na celý záliv Morcone, cca 400 metrů od pláže a cca 3 km od městečka Capoliveri.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tato příjemná rezidence s rodinným vedením, složená ze 2 budov, se nachází na klidném a panoramatickém místě s překrásným výhledem na celý záliv Morcone, cca 400 metrů od pláže a cca 3 km od městečka Capoliveri.

Vybavení:

Společná zahrada, barbecue, prádelna (za poplatek), parkoviště, Wi-Fi.

Sport a zábava:

Zahrada s možností grilování, výlety do okolí, WIFI.

Pláž:

Pláž se nachází cca 400 metrů od rezidence (přístup pěší stezkou uprostřed zeleně).

Stravování:

Bez stravování.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Capoliveri

Vybavení hotelu:

Apartmány:

Mono pro 2 až 3 osoby se skládá z obývací místnosti s kuchyňským koutem a zpravidla rozkládacím dvoulůžkem a rozkládacím jednolůžkem, balkon. Je umístěn v podkroví. Bilo pro 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí, balkon či terasa. Bilo 5 navíc další lůžko v rámci obývacího pokoje či ložnice a má balkon či terasu s orientací na mořskou stranu. Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, TV a telefonem.

Tipy pro správnou volbu:

- rodinná rezidence- klidné prostředí

Upozornění:

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000