crosssearch

Luxusní pěti hvězdičkový hotel Hermitage je obklopen mimořádnou krásou zálivu Biodola. Je to luxusní pěti hvězdičkový hotel, pro náročné klienty. Naprosto unikátní ubytování v hotelu, který leží přímo na pláži, na severním konci zálivu, cca 7 km od Portoferraio a cca 5 km od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Luxusní pěti hvězdičkový hotel Hermitage je obklopen mimořádnou krásou zálivu Biodola. Je to luxusní pěti hvězdičkový hotel, pro náročné klienty. Naprosto unikátní ubytování v hotelu, který leží přímo na pláži, na severním konci zálivu, cca 7 km od Portoferraio a cca 5 km od Procchio.

Vybavení hotelu:

Hostům je v hotelu Hermitage k dispozici recepce, restaurace a bar, dva bazény a jacuzzi s mořskou vodou, parkoviště, zahrada se slunečníky a lehátky, soukromá pláž, vířivka, miniclub pro děti ve věku 4-12 let. Wi-Fi připojení k internetu je v hotelu zdarma.

Sport a zábava:

Hotel nabízí svým hostům hudební večery, s pečlivě vybranými umělci, které se odehrávají buď u bazénu po západu slunce nebo v piano baru. Za poplatek je k dispozici wellness centrum (sauna, turecké lázně, kosmetické procedury a masáže), posilovna, tenisové kurty a golfové hřiště. Hotel Hermitage má své vlastní molo, kde si lze pronajmout člun, jít šnorchlovat nebo se zapsat do potápěčské školy. Nedaleko od hotelu začínají cyklistické stezky pro horská kola. Pokud se skutečně chcete udržovat ve formě, můžete využít i 3km hotelovou běžeckou dráhu.

Stravování:

Polopenze.

Vybavení pokoje:

Dvoulůžkové pokoje a apartmány. Na vyžádání lze rezervovat rodinné pokoje (dva propojené pokoje se společným sociálním zařízením).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000