crosssearch

Ubytování vhodné pro nenáročné klienty vyhledávající krátkou vzdálenost od promenády a zábavy v rušnějším letovisku a zároveň oceňující jednoduché ubytování.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Ubytování vhodné pro nenáročné klienty vyhledávající krátkou vzdálenost od promenády a zábavy v rušnějším letovisku a zároveň oceňující jednoduché ubytování.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 150 m, plážový servis za poplatek, platba na místě.

Poloha

Rezidence v hezké zahradě je vzdálena 500 m od centra letoviska Marina di Campo s dlouhou písečnou pláží, která patří k nejkrásnějším na ostrově. Vzdálenost od moře je 150 m.

Příplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě) dětská postýlka 35 EUR/týden Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid kuchyně, není-li uklizena klienty 30 EUR/apartmán, vratná kauce 100 EUR/apartmán

Stravování

Bez stravy

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, s vybaveným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV/SAT, zahrádkou v přízemí nebo balkonem v patře.

Typ A2 pro 2 osoby má obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.                              Typ B3 pro 3 osoby má obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, dalším lůžkem a kuchyňským koutem. Typ L4 pro 4 osoby má obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, patrové lůžko v oddělené části.

Vybavení

Dvě jednopatrové budovy mají společnou recepci, zahradu, parkoviště s omezeným počtem míst. Možnost dětské postýlky na vyžádání (35 EUR/týden).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000