crosssearch
Obrázek není k dispozici

Čtyřpatrová rezidence vzdálená od pláže a promenády cca 100 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Doporučení

Čtyřpatrová rezidence vzdálená od pláže a promenády cca 100 m.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena 100 m do rezidence.

Poloha

Rezidence otevřená v roce 2007 se nachází 300 m od centra, 100 m od pláže a pěší promenády.

Sport

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě):dětská postýlka 20 EUR/týden, přistýlka 30 EUR/týden, plážový servis (slunečník+2lehátka) 55EUR/týden-červenec, 60 EUR/týden-srpen, 45 EUR/týden-červen a září, garáž 30 EUR/týden Informace pro klienty: Po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: vratná kauce 100 EUR/apartmán. Závěrečný úklid si klienti provádějí sami (čisticí prostředky na jejich náklady), v jiném případě cena závěrečného úklidu 40 EUR. Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlem ani ručníky, klient si je musí přivést sám, eventuelně si je může v rezidenci pronajmout za 10 EUR/osobu/výměnu (nutno objednat předem). Skupiny (např. aerobik) si povinně musí vzít ložní prádlo od rezidence za poplatek na místě 5 EUR/osoba. Zvířata nejsou povolena.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Všechny apartmány s balkonem s výhledem do zahrady (BILO) nebo na moře (TRILO) a s valstním sociálním zařízením (WC, sprcha, pračka) jsou vybaveny TV, trezorem a klimatizací. Apartmán BILO 2/4 - 1 lžnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem. Apartmán TRILO 4/5/6 - 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 lžnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem. Bezbarierová TRILA se nacházejí v přízemí, výhled na moře nemají.

Vybavení

V rezidenci se nachází 34 apartmánů, výtah, zahrada s dětským koutkem, terasa na střeše s bazénem, odkud je krásný výhled na celé pobřeží a historické centrum městečka. Terasa je vhodná pro cvičení aerobiku. V rezidenci jsou k dispozici 2 bezbarierová TRILA vhodná pro handicapované.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000