crosssearch

Poloha Apartmány Sul Mare ("apartmány u moře") jsou rozmístěny ve vícepatrových budovách, v rezidenčních nebo centrálních zónách letoviska Piento, v blízkosti krásné piniové promenády a nedaleko vlakové zastávky Pineto. Apartmány jsou jednoduše zařízené dle vkusu majitelů,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmány Sul Mare ("apartmány u moře") jsou rozmístěny ve vícepatrových budovách, v rezidenčních nebo centrálních zónách letoviska Piento, v blízkosti krásné piniové promenády a nedaleko vlakové zastávky Pineto. Apartmány jsou jednoduše zařízené dle vkusu majitelů, mají vlastní sociální zařízení a balkon.

Vybavení

Apartmány s vlastním příslušenstvím a balkonem. V dosahu centra - asi 200-600 m, nákupní možnosti asi 500 m, restaurace asi 200-500 m.

Ubytování

Apartmány nabízí příjemné ubytování odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyř a šestilůžkových apartmánech, bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování

Vlastní.

Sport

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, fotbal, windsurfing. Bohaté společenské vyžití (Silvi Marina nebo Pineto) - kavárny, retaurace, pizzerie, diskotéky, kino, divadlo.

Pláž

Písečná: asi 20 - 100 metrů od ubytování, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis v ceně (1x slunečník a 2 lehátka/apartmán).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000