crosssearch

Apartmány a vily se nacházejí v klidném pásmu ve vzdálenosti 200 m od pláže a nedaleko centra městečka SILVI MARINA, kde je řada obchodů, restaurací, pizzerií. Rezidence jsou vícepodlažní, obklopené zahradou, apartmány v přízemí mají malou zahrádku, apartmány v patře jsou s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány a vily se nacházejí v klidném pásmu ve vzdálenosti 200 m od pláže a nedaleko centra městečka SILVI MARINA, kde je řada obchodů, restaurací, pizzerií. Rezidence jsou vícepodlažní, obklopené zahradou, apartmány v přízemí mají malou zahrádku, apartmány v patře jsou s terasou. Vily jsou dvoupatrové s vlastním vchodem a zahradou.

UBYTOVÁNÍ: Apartmánové ubytování v rezidencích, nebo ve vilách, v každé vile je více apartmánů, apartmány jsou vybaveny TV, je zde povolen pobyt menšího zvířete.

Apartmány typu mono pro 2 – 3 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko a jedním lůžkem, koupelna / WC, zahrádka, nebo terasa.

Apartmány typu bilo pro 4 – 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko a jedním lůžkem (může být patrová postel), ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, zahrádka, nebo terasa.

Apartmány typu trilo pro 5 – 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, koupelna / WC, zahrádka, nebo terasa.

Vily typu trilo pro 5 – 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem, rozkládací dvojlůžko, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, koupelna / WC, zahrádka, nebo terasa.

PLÁŽ: 200 m, písčitá, veřejná i soukromá, která je vybavena plážovým servisem za poplatek.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 200 m od pláže
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000