crosssearch

Nově dokončené středisko ROSBURGO se nachází v části ROSETO DEGLI ABRUZI pouze 100 m od písčité pláže a nedaleko centra s řadou obchůdků a kavárniček. VYBAVENOST A SLUŽBY: bazén, recepce, společenská místnost, animační program, parkoviště. UBYTOVÁNÍ: pěkně vybavené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově dokončené středisko ROSBURGO se nachází v části ROSETO DEGLI ABRUZI pouze 100 m od písčité pláže a nedaleko centra s řadou obchůdků a kavárniček.

VYBAVENOST A SLUŽBY: bazén, recepce, společenská místnost, animační program, parkoviště.

UBYTOVÁNÍ: pěkně vybavené apartmány mají klimatizaci, TV, telefon, balkon.

Apartmány typu mono pro 2 – 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, manželské lůžko a dvě rozkládací lůžka, koupelna / WC, balkon.

Apartmány typu bilo pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna / WC, balkon.

Apartmány typu trilo pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a s rozkládacím dvojlůžkem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna / WC, balkon.

KLUBOVÁ KARTA za povinný poplatek 20 € osoba / týden, zahrnuje plážový servis (1 slunečník a plážová lehátka), užívání bazénu, denní i večerní zábavný program.

PLÁŽ: 100 m písčitá, veřejná i soukromá, vybavená slunečníky a lehátky.

Typ stravy: bez stravy

Poloha hotelu: 100 m od pláže

Vybavení: bazén

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000